MW-15-03-G-D-157-087-P-TR
Part Number:
MW-15-03-G-D-157-087-P-TR
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.244" (6.198mm)
Length - Post (Mating) :
0.087" (2.210mm)
Length - Stack Height :
0.157" (3.988mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)