SFSDT-15-28-G-03.37-DR-NUS
Part Number:
SFSDT-15-28-G-03.37-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.281' (85.60mm, 3.37")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)