MW-14-03-G-D-137-098
Part Number:
MW-14-03-G-D-137-098
Description:
CONN HDR 28POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.235" (5.969mm)
Length - Post (Mating) :
0.098" (2.489mm)
Length - Stack Height :
0.137" (3.480mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)