MW-25-03-G-D-100-136
Part Number:
MW-25-03-G-D-100-136
Description:
CONN HDR 50POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.236" (5.994mm)
Length - Post (Mating) :
0.136" (3.454mm)
Length - Stack Height :
0.100" (2.540mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)