MW-25-03-G-D-196-078-P
Part Number:
MW-25-03-G-D-196-078-P
Description:
CONN HDR 50POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.274" (6.960mm)
Length - Post (Mating) :
0.078" (1.981mm)
Length - Stack Height :
0.196" (4.978mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)