MW-25-03-G-D-222-075
Part Number:
MW-25-03-G-D-222-075
Description:
CONN HDR 50POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.297" (7.544mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.222" (5.638mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)