MW-50-03-L-D-134-075-ES-P
Part Number:
MW-50-03-L-D-134-075-ES-P
Description:
CONN HDR 100POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.209" (5.309mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.134" (3.404mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)