FW-13-05-G-D-436-151-A-TR
Part Number:
FW-13-05-G-D-436-151-A-TR
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.587" (14.910mm)
Length - Post (Mating) :
0.151" (3.835mm)
Length - Stack Height :
0.436" (11.074mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)