MW-14-03-G-D-167-085-P-TR
Part Number:
MW-14-03-G-D-167-085-P-TR
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Length - Overall Pin :
0.252" (6.400mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.167" (4.242mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)