FW-13-05-LM-D-391-075-A-P
Part Number:
FW-13-05-LM-D-391-075-A-P
Description:
CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.466" (11.836mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.391" (9.931mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)