MW-08-03-G-D-100-098-P
Part Number:
MW-08-03-G-D-100-098-P
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.198" (5.029mm)
Length - Post (Mating) :
0.098" (2.489mm)
Length - Stack Height :
0.100" (2.540mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)