FFMD-13-T-07.70-01-N-R
- Part Number:
- FFMD-13-T-07.70-01-N-R
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.642' (195.58mm, 7.70")
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)