TCSD-20-D-03.57-01-F-N-R
Part Number:
TCSD-20-D-03.57-01-F-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.298' (90.68mm, 3.57")
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)