FW-24-03-G-D-161-154-TR
Part Number:
FW-24-03-G-D-161-154-TR
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.315" (8.000mm)
Length - Post (Mating) :
0.154" (3.912mm)
Length - Stack Height :
0.161" (4.089mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)