JW-18-04-T-S-1110-140
Part Number:
JW-18-04-T-S-1110-140
Length - Overall Pin :
1.340" (34.036mm)
Length - Post (Mating) :
0.140" (3.556mm)
Length - Stack Height :
1.110" (28.194mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)