HW-20-09-F-D-416-SM
Part Number:
HW-20-09-F-D-416-SM
Description:
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.665" (16.891mm)
Length - Post (Mating) :
0.249" (6.325mm)
Length - Stack Height :
0.416" (10.566mm)
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Row Spacing :
0.100" (2.54mm)