MW-12-03-F-D-134-085
Part Number:
MW-12-03-F-D-134-085
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.219" (5.563mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.134" (3.404mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)