FW-15-05-F-D-320-157-A
Part Number:
FW-15-05-F-D-320-157-A
Description:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.477" (12.116mm)
Length - Post (Mating) :
0.157" (3.988mm)
Length - Stack Height :
0.320" (8.128mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)