FW-15-05-G-D-537-085-A-P-TR
Part Number:
FW-15-05-G-D-537-085-A-P-TR
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.622" (15.800mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.537" (13.640mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)