TCSD-20-D-09.05-01-F-N
- Part Number:
- TCSD-20-D-09.05-01-F-N
- Description:
- IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
- Length :
- 0.755' (230.00mm, 9.05")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)