HW-14-20-F-D-330-SM-A
Part Number:
HW-14-20-F-D-330-SM-A
Description:
HIGH TEMPERATURE FLEXIBLE BOARD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
1.065" (27.051mm)
Length - Post (Mating) :
0.735" (18.669mm)
Length - Stack Height :
0.330" (8.382mm)
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Row Spacing :
0.100" (2.54mm)