MW-07-03-G-D-118-143-P
Part Number:
MW-07-03-G-D-118-143-P
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.261" (6.629mm)
Length - Post (Mating) :
0.143" (3.632mm)
Length - Stack Height :
0.118" (2.997mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)