TW-12-03-F-D-339-SM-A
Part Number:
TW-12-03-F-D-339-SM-A
Length - Overall Pin :
0.467" (11.862mm)
Length - Post (Mating) :
0.128" (3.251mm)
Length - Stack Height :
0.339" (8.611mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)