MW-07-03-G-D-183-065-P
Part Number:
MW-07-03-G-D-183-065-P
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.248" (6.300mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.183" (4.658mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)