FW-13-05-F-D-433-150-A
Part Number:
FW-13-05-F-D-433-150-A
Description:
CONN HDR 26POS 0.05 STACK SMD
3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin :
0.583" (14.808mm)
Length - Post (Mating) :
0.150" (3.810mm)
Length - Stack Height :
0.433" (11.000mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)