FW-11-03-L-D-215-099-A-P
Part Number:
FW-11-03-L-D-215-099-A-P
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.314" (7.976mm)
Length - Post (Mating) :
0.099" (2.515mm)
Length - Stack Height :
0.215" (5.461mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)