MW-07-03-G-D-226-080
Part Number:
MW-07-03-G-D-226-080
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.306" (7.772mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.226" (5.740mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)