MW-07-03-G-D-107-085
Part Number:
MW-07-03-G-D-107-085
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.192" (4.877mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.107" (2.718mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)