FW-10-05-S-D-393-130-P-TR
Part Number:
FW-10-05-S-D-393-130-P-TR
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin :
0.523" (13.284mm)
Length - Post (Mating) :
0.130" (3.302mm)
Length - Stack Height :
0.393" (9.982mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)