FW-10-05-G-D-473-078-A
Part Number:
FW-10-05-G-D-473-078-A
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Length - Overall Pin :
0.551" (13.995mm)
Length - Post (Mating) :
0.078" (1.981mm)
Length - Stack Height :
0.473" (12.014mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)