SFSD-20-28-G-04.50-D-NDX
Part Number:
SFSD-20-28-G-04.50-D-NDX
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)