MW-06-03-G-D-230-079-A
Part Number:
MW-06-03-G-D-230-079-A
Description:
CONN HDR 12POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.309" (7.849mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.230" (5.842mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)