FW-10-05-G-D-318-200-P-TR
Part Number:
FW-10-05-G-D-318-200-P-TR
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.518" (13.157mm)
Length - Post (Mating) :
0.200" (5.080mm)
Length - Stack Height :
0.318" (8.077mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)