MW-18-03-G-D-095-085-P-TR
Part Number:
MW-18-03-G-D-095-085-P-TR
Description:
CONN HDR 36POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.180" (4.572mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.095" (2.413mm)
Number of Positions :
36
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)