HPW-10-04-T-S-200-102
Part Number:
HPW-10-04-T-S-200-102
Length - Overall Pin :
0.392" (9.957mm)
Length - Post (Mating) :
0.102" (2.591mm)
Length - Stack Height :
0.200" (5.080mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Positions :
10
Number of Rows :
1
Pitch :
0.200" (5.08mm)