MW-10-03-G-D-145-122-TR
Part Number:
MW-10-03-G-D-145-122-TR
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.267" (6.782mm)
Length - Post (Mating) :
0.122" (3.099mm)
Length - Stack Height :
0.145" (3.683mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)