JW-14-04-T-S-350-465
Part Number:
JW-14-04-T-S-350-465
Length - Overall Pin :
0.905" (22.987mm)
Length - Post (Mating) :
0.465" (11.811mm)
Length - Stack Height :
0.350" (8.890mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)