TW-12-07-F-D-580-110
Part Number:
TW-12-07-F-D-580-110
Length - Overall Pin :
0.752" (19.101mm)
Length - Post (Mating) :
0.062" (1.575mm)
Length - Stack Height :
0.580" (14.732mm)
Length - Tail :
0.110" (2.794mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)