FW-08-03-G-D-309-065-A-P
Part Number:
FW-08-03-G-D-309-065-A-P
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.374" (9.500mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.309" (7.849mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)