FW-09-05-G-D-354-080-P
Part Number:
FW-09-05-G-D-354-080-P
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.434" (11.024mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.354" (8.992mm)
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)