TW-12-05-F-D-359-078
Part Number:
TW-12-05-F-D-359-078
Length - Overall Pin :
0.594" (15.088mm)
Length - Post (Mating) :
0.157" (3.988mm)
Length - Stack Height :
0.359" (9.119mm)
Length - Tail :
0.078" (1.981mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)
Row Spacing :
0.079" (2.00mm)