IDSD-13-D-18.50-T-RW-D07
- Part Number:
- IDSD-13-D-18.50-T-RW-D07
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 1.54' (469.90mm)
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)