JW-13-04-T-S-610-140
Part Number:
JW-13-04-T-S-610-140
Length - Overall Pin :
0.840" (21.336mm)
Length - Post (Mating) :
0.140" (3.556mm)
Length - Stack Height :
0.610" (15.494mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)