JW-13-04-T-S-930-140
Part Number:
JW-13-04-T-S-930-140
Length - Overall Pin :
1.160" (29.464mm)
Length - Post (Mating) :
0.140" (3.556mm)
Length - Stack Height :
0.930" (23.622mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.156" (3.96mm)