HPW-09-04-T-S-380-250
Part Number:
HPW-09-04-T-S-380-250
Length - Overall Pin :
0.720" (18.288mm)
Length - Post (Mating) :
0.250" (6.350mm)
Length - Stack Height :
0.380" (9.652mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)