HPW-09-04-T-S-477-235
Part Number:
HPW-09-04-T-S-477-235
Length - Overall Pin :
0.802" (20.371mm)
Length - Post (Mating) :
0.235" (5.969mm)
Length - Stack Height :
0.477" (12.116mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)