MW-06-03-G-D-095-115
Part Number:
MW-06-03-G-D-095-115
Description:
CONN HDR 12POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.210" (5.334mm)
Length - Post (Mating) :
0.115" (2.921mm)
Length - Stack Height :
0.095" (2.413mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)