MW-15-03-G-D-138-065-TR
Part Number:
MW-15-03-G-D-138-065-TR
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.203" (5.156mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.138" (3.505mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)