MW-05-03-G-D-241-069-A
Part Number:
MW-05-03-G-D-241-069-A
Description:
1.00 MM FLEX STACK, FLEXIBLE MIC
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.310" (7.874mm)
Length - Post (Mating) :
0.069" (1.753mm)
Length - Stack Height :
0.241" (6.121mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)