FW-09-03-L-D-215-134-P
Part Number:
FW-09-03-L-D-215-134-P
Description:
FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.349" (8.865mm)
Length - Post (Mating) :
0.134" (3.404mm)
Length - Stack Height :
0.215" (5.461mm)
Length - Tail :
Mounting Type :
Surface Mount
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Row Spacing :
0.050" (1.27mm)